OpenText przejmuje Micro Focus

OpenText ogłosił zakończenie przejęcia firmy Micro Focus International, wiodącego dostawcy oprogramowania o znaczeniu krytycznym i usług, które pomagają klientom przyspieszyć transformację cyfrową.

Gerd Altmann / Pixabay

OpenText umożliwia przedsiębiorstwom dostęp do danych za pośrednictwem wiodących na rynku rozwiązań do zarządzania informacjami, wdrażanych lokalnie lub w chmurze.

„Mamy uporządkowane i zdyscyplinowane podejście do fuzji i przejęć. Ostatnie sześć miesięcy planowania doprowadziło nas do zdefiniowanego planu integracji, aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Cieszymy się pozycją lidera rynku zarządzania informacjami, dobrymi wynikami klientów oraz rozwojem firmy i zwiększonymi przychodami. Dzięki temu przejęciu misja OpenText rozszerza się, aby pomóc profesjonalistom w przedsiębiorstwach zabezpieczyć ich działalność, uzyskać lepszy wgląd w ich informacje i lepiej zarządzać coraz bardziej hybrydową i złożoną strukturą cyfrową dzięki nowej generacji narzędzi, które obejmują cyberbezpieczeństwo, zarządzanie operacjami cyfrowymi, modernizację i dostarczanie aplikacji oraz sztuczną inteligencję i analitykę. Ta nowa generacja oprogramowania do zarządzania informacjami pomoże organizacjom przyspieszyć cyfrową transformację i wzrost przy jednoczesnym obniżeniu kosztów” — powiedział CEO i CTO OpenText, Mark J. Barrenechea.

Zobacz również:

  • Cyfrowy dylemat każdej firmy

Źródło: OpenText

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200