Ontrack wchodzi na polski rynek

Przedstawicielem amerykańskiego producenta będzie katowicka spółka MBM Komputer. Oferta Ontrack składa się z narzędzi do odzyskiwania skasowanych danych i uszkodzonych plików oraz aplikacji typu "PC maintenance".

Katowicka spółka MBM Komputer, specjalizująca się w usługach , będzie wyłącznym przedstawicielem firmy Ontrack w Polsce. W ofercie dystrybucyjnej MBM znajdzie się oprogramowanie typu data recovery oraz inne aplikacje produkowane przez amerykańską firmę. Na ofertę Ontrack składa się wiele programów narzędziowych optymalizujących zapis danych na dyskach twardych, narzędzia tuningowe dla systemów Windows czy aplikacje do .

Jednym z bardziej znanych produktów firmy jest oprogramowanie EasyRecovery. Pozwala ono na odzyskanie utraconych danych i uszkodzonych plików (w systemach DOS, Windows 3.x,/95/98/Me/NT/2000), zapisanych na dyskach twardych ATA/SCSI, standardowych dyskietkach lub innych nośnikach wymiennych (ZIP, Jazz). System jest dostępny także w wersji wielostanowiskowej dla użytkowników korporacyjnych. Ontrack oferuje również zestaw narzędzi typu "PC maintenance", działających w modelu ASP (SystemSuit for ASP). Oprogramowanie jest przeznaczone głównie dla działów help desk w przedsiębiorstwach.

Zobacz również:


TOP 200