Ontrack wchodzi na polski rynek

Katowicka spółka MBM Komputer, specjalizująca się w usługach odzyskiwania danych, będzie wyłącznym przedstawicielem firmy Ontrack w Polsce.

Katowicka spółka MBM Komputer, specjalizująca się w usługach odzyskiwania danych, będzie wyłącznym przedstawicielem firmy Ontrack w Polsce. W ofercie dystrybucyjnej MBM znajdzie się oprogramowanie typu data recovery oraz inne aplikacje produkowane przez amerykańską firmę. Na ofertę Ontrack składa się wiele programów narzędziowych optymalizujących zapis danych na dyskach twardych, narzędzia tuningowe dla systemów Windows czy aplikacje do .

Jednym z bardziej znanych produktów firmy jest oprogramowanie EasyRecovery. Pozwala ono na odzyskanie utraconych danych i uszkodzonych plików (w systemach DOS, Windows 3.x,/95/98/Me/NT/2000), zapisanych na dyskach twardych ATA/SCSI, standardowych dyskietkach lub innych nośnikach wymiennych (ZIP, Jazz). System jest dostępny także w wersji wielostanowiskowej dla użytkowników korporacyjnych. Ontrack oferuje również zestaw narzędzi typu "PC maintenance", działających w modelu ASP (SystemSuit for ASP). Oprogramowanie jest przeznaczone głównie dla działów help desk w przedsiębiorstwach.

Zobacz również:


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200