Ograniczona seria notebooków Panasonika

Panasonic wprowadził do sprzedaży dwieście sztuk notebooków z serii Let's note W4 wyposażonych w dysk twardy o pojemności 120 GB oraz gigabajt RAM-u. Mają to być ultralekkie i ultrapojemne maszyny dla klientów biznesowych.

Ograniczona seria notebooków Panasonika

Panasonic W4

Ze względu na dużą ilość prądożernego RAM-u na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że będzie to raczej tzw. "desktop replacement", czyli maszyna, która służy do... postawienia na biurku i odpowiedniego prezentowania się. Nic bardziej mylnego!

Taktowany częstotliwością 1,2 GHz procesor Pentium M 735 ULV (ultra low voltage) i waga wynosząca zaledwie 1,2 kg mówi wszystko o docelowym odbiorcy serii W4. Jeśli dodamy do tego sprytnie zamontowaną pod klawiaturą nagrywarkę DVD, ekran o przekątnej 12,1 cala, system operacyjny Windows XP Professional i ponad osiem godzin pracy na baterii, uzyskamy pełen obraz. Seria W4 - w tym także 200 laptopów z limitowanej edycji - przeznaczona jest bowiem dla często podróżujących klientów biznesowych, dla których liczy się przede wszystkim czas pracy na baterii, a wydajność procesora odgrywa drugorzędną rolę.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200