Oficjalna premiera pakietu Office 2019

Microsoft udostępnił wczoraj oficjalnie użytkownikom komputerów Windows i macOS swój najnowszy pakiet biurowy - oprogramowanie Office 2019.

Z pakietu Office 2019 - a konkretnie z tzw. wersji zapoznawczej, w skład której wchodzi szereg produkcyjnych aplikacji, takich jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access czy Publisher - mogą na razie korzystać tylko posiadacze licencji do zastosowań komercyjnych, a więc firmy. Pozostali użytkownicy, w tym indywidualni, musza się uzbroić w cierpliwość. Pakiet trafi do nich w najbliższych dniach.

Pakiet Office 2019 będzie dostępny nie w ramach abonamentu, a tzw. wieczystej licencji (z ang. perpetual license). Oznacza to, że posiadacz takiej licencji może korzystać z oprogramowania bezterminowo. Licencja taka nie ma daty wygaśnięcia i użytkownicy mogą uruchamiać pakiet Office 2019 na jednym komputerze tak długo, jak chcą.

Zobacz również:

  • IaaS, Paaa, SaaS - nowoczesne usługi chmurowe na miarę cyfrowej transformacji
  • Sprzedaż infrastruktury chmurowej stale wzrasta
  • Praca zdalna w wakacje - wykorzystaj potencjał MS Teams
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200