Odchodzi dyrektor ds. technologicznych Palm

Bill Maggs przechodzi prawdopodobnie do innej firmy z branży technologicznej. Jak na razie Palm nie znalazł na jego miejsce odpowiedniego zastępcy.

Bill Maggs, dyrektor ds. technologicznych w Palm, produkującej popularne komputery naręczne, odchodzi z firmy. Na razie nie znaleziono osoby, która ma go zastąpić.

Odchodzący dyrektor przeszedł do Palm z internetowej firmy Inktomi przed ok. rokiem. Przez pewien czas pozostanie konsultantem dotychczasowego pracodawcy.

Zobacz również:

  • Po pandemii liderzy firm stawiają na odporność ich biznesów

"Nie wiemy dokładnie, kiedy i gdzie Bill przejdzie, ale wiemy, że nie odejdzie daleko" - stwierdził rzecznik firmy, sugerując, iż jeden z najważniejszych dyrektorów Palm przechodzi do innej firmy z branży.

W służbowej poczcie elektronicznej wysłanej do pracowników przez Carla Yankowskiego, dyrektora wykonawczego Palm, można było przeczytać, że B. Maggs zamierza "pełnić inne obowiązki związane z kolejną fazą rozwoju Internetu".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200