Odbitki bez wychodzenia z domu

Agfa otwiera serwis Agfa Image Center – sieciowy serwis wykonywania odbitek fotograficznych.

Agfa poinformowała o zamiarze otwarcia w najbliższych dniach internetowego serwisu Agfa Image Center.

Jest to działający on-line sieciowy serwis wykonywania odbitek fotograficznych. System nie wymaga żadnego specjalnego oprogramowania w komputerze klienta. Umożliwia szybkie składanie zamówień. Użytkownik logując się do serwisuhttp://www.agfa.imagecenter.pl przesyła obrazy i zamówienie za pośrednictwem Internetu do serwera centralnego, skąd zamówienie jest automatycznie przesyłane do wybranego laboratorium w kraju w celu obróbki. Użytkownik otrzymuje gotowe odbitki pocztą w ciągu dwóch do trzech dni, lub może odebrać odbitki osobiście.

Zobacz również:

Badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazują, że w ciągu roku 5,4 mld odbitek wykonywanych jest z negatywu, natomiast aż 13,9 mld wykonywanych jest z plików cyfrowych. Dwa lata temu Agfa wprowadziła w Europie serwis sieciowego drukowania odbitek,a teraz wprowadza analogiczny system dla polskich klientów.

Nawigacja po Agfa Image Center została bardzo uproszczona. By skrócić czas połączenia zrezygnowano z rozbudowanej grafiki. System prowadzi użytkownika krok po kroku, tak, że nawet mało doświadczeni internauci będą mogli bez problemu złożyć zamówienie. System akceptuje pliki w formacie JPG, TIFF i BMP. Dostępne formaty odbitek to: 10x 15, 15 x 21, 20 x 30, oraz 30 x 45 cm. Cena jednej odbitki formatu 10 x 15 wynosi 1,10 zł.

Opłaty za zamówione produkty pobierane będą za zaliczeniem pocztowym. W niedługim czasie ma zostać wprowadzona płatność kartami kredytowymi.

Na stronie, oprócz systemu zamawiania odbitek znajdują się sekcje z informacjami i poradami, np. Internetowy Kurs , czy Internetowy Kurs Fotografii Tradycyjnej. W tej chwili do Agfa Image Center współpracuje z sześcioma laboratoriami. Kolejne laboratoria mają być sukcesywnie dołączane do systemu. Do końca tego roku ma być ich kilkanaście. System Agfa Image Center stworzony został przez polską firmę HBZ z Warszawy, która stworzyła sklep internetowy Agfy:http://www.agfasklep.com.pl

Więcej informacji:

Agfa Sp. z o.o.

http://www.agfasklep.com.pl

http://www.agfa.com.pl

http://www.agfa.com

mailto:[email protected]


TOP 200