Ochrona przed wirusami

G-Data wprowadziła do sprzedaży kolejną wersję programu antywirusowego AntiVirenKit 6.0, zlokalizowaną i sprzedawaną w Polsce przez LTP-MediaSoftware.

G-Data wprowadziła do sprzedaży kolejną wersję programu antywirusowego AntiVirenKit 6.0, zlokalizowaną i sprzedawaną w Polsce przez LTP-MediaSoftware.

Obecnie program może działać nie tylko w środowisku DOS, Windows 3.x, Windows 95, ale także Windows NT. Dwie ostatnie wersje zostały wyposażone w nowy, ulepszony moduł do identyfikacji wirusów.

AntiVirenKit 6.0 zawiera bazę z informacjami o ponad 12 tys. wirusów, które mogą być odnalezione i usunięte. Ponadto umożliwia utworzenie zbioru referencyjnego z sumami kontrolnymi wszystkich zapisanych na dysku plików, co pozwala na analizę zmian, które mogą być wywołane przez nowe nie znane wirusy. W przypadku jego wykrycia użytkownik może przesłać kopię zainfekowanego pliku do producenta programu, by otrzymać odpowiednie zabezpieczenie.

W porównaniu do starszej wersji rozszerzono możliwości programu o wykrywanie makrowirusów i wirusów w plikach spakowanych typu ZIP, ARJ, , LHA i inne.

Podstawowe funkcje programu pozwalają na określenie typów kontrolowanych plików przez zdefiniowanie listy rozszerzeń, zestawu sprawdzanych dysków oraz działań, które mają być automatycznie podjęte w przypadku wykrycia wirusa.

G-Data oferuje aktualizacje bazy danych z informacjami o wirusach. Są one dostarczane jednorazowo na żądanie użytkownika wersji AntiVirenKit 6 Junior lub automatycznie przesyłane pod wskazany adres nabywcy licencji AntiVirenKit 6 Pro.

<hr size=1 noshade>Program: AntiVirenKit 6.0

Producent: G-Data Software GmbH

Dystrybutor: LTP MediaSoftware, 78-400 Szczecinek, ul. 28 Lutego 34, tel. (+966) 42 330

Sugerowana cena: AntiVirenKit 6.0 Junior - 61 zł z VAT (z jednorazową aktualizacją)

AntiVirenKit 6.0 Pro - 364,78 zł z VAT (z roczną aktualizacją)


TOP 200