Ochrona małych sieci

CheckPoint wprowadza nową wersję urządzenia S-box 4.0 do ochrony internetowej. Produkt jest przeznaczony do małych sieci domowych i firm, w których liczba komputerów w sieci nie przekracza 25 jednostek.

S-box, wyposażony w prosty, intuicyjny interfejs graficzny, jest łatwy w instalacji i obsłudze. Urządzenie ma pięć portów Ethernet 10/100 i jest wyposażone w zintegrowane mechanizmy skanowania poczty elektronicznej i stron WWW, oprogramowanie antywirusowe i filtr "rodzinny".

Podobne rozwiązanie CheckPoint oferuje firmom, świadczącym subskrybentom usługi ochrony. Oprogramowanie o nazwie [email protected] obejmuje firewall, opcje dla sieci domowej (NAT, DHCP i inne), aktualizacje systemów zabezpieczeń, filtr rodzinny i antywirusowy skaner poczty elektronicznej. [email protected], oparty na technologii CheckPoint Firewall-1, jest zintegrowany z systemami opieki nad użytkownikiem oraz z systemami usługowymi i bilingowymi.

Zobacz również:

  • Apple wydziela kolejne aplikacje od systemu iOS/iPadOS 16
  • Cisco opracowało chmurową platformę do monitorowania biznesowych aplikacji i usług
  • Bumblebee: serce całego ekosystemu ransomware
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200