Obudowa z LCD za 2900 zł !!!

Connect, dystrybutor produktów marki SilverStone wprowadził do sprzedaży obudowę komputerową LaScala 18, wyposażoną we wbudowany dotykowy 7-calowy ekran LCD.

LaScala LC18 przeznaczona jest dla Windows Media Center. Wyróżnia się (oprócz ceny) przede wszystkim dużym 7-calowym ekranem dotykowym TFT umieszczonym na przednim panelu. Ekran ten umożliwia wyświetlanie tekstu lub obrazu - tego samego, który widoczny jest na podłączonym do komputera monitorze, tyle, że w formacie 16 x 9 i w podstawowej rozdzielczości 800 x 480. Jest wyposażony w wejście VGA. Do połączenia ekranu z komputerem służy także port USB. Wygodną obsługę peceta w obudowie LC18 i zarządzanie multimediami zapewniają przyciski szybkiego dostępu i pokrętła na przednim panelu oraz porty FireWire i audio na bocznej ścianie. Dostępne są też 4 porty USB 2.0. Obudowa ma gotowy do wykorzystania system montażu, który pozwala przymocować LC18 do ściany lub szafy serwerowej. W obudowie LaScala LC18 można zamontować płytę ATX lub micro ATX. Jest w niej miejsce na na 6 wewnętrznych urządzeń 3,5" oraz dwa zewnętrzne 5,25". Obudowa ma rozmiary: 425 mm x 170 mm x 425 mm i waży 6,5 kg.

Obudowa z LCD za 2900 zł !!!

System chłodzenia procesora i płyty głównej wyposażono m.in. dwa wentylatory 80 mm oraz możliwość dodatkowego zamontowania dwóch wentylatorów 80 mm w opcji. Specjalnie dla LC18 został zaprojektowany stelaż na dyski twarde, tak by można było montować karty graficzne lub inne karty rozszerzeń, zajmując niewiele przestrzeni. Ponadto odległość miedzy poszczególnymi zainstalowanymi dyskami zapewnia ich dobre chłodzenie. Obudowa objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Kosztuje 2900 zł.


TOP 200