OWASP Poland Day

OWASP organizuje 2 października w Krakowie jednodniową konferencję poświęconą w całości problemom bezpieczeństwa aplikacji i oprogramowania. Wydarzenie jest kierowane do specjalistów bezpieczeństwa, developerów, testerów, architektów i managerów - każdego kto jest zaangażowany w proces tworzenia i utrzymania aplikacji.

OWASP Poland Day to cały dzień prezentacji wysokiej klasy specjalistów z Polski i z zagranicy, możliwość spotkania ze społecznością OWASP i after-party. Wystąpią m.in. Taras Ivaschenko (Yandex), Glenn Ten Cate (OWASP Security Knowledge Framework), Zacharia Rachid (projekt OWASP ZAP) i Luca Carettoni (do niedawna odpowiedzialny za bezpieczeństwo LinkedIn).

OWASP jest organizacją non-profit, więc opłata rejestracyjna jest niewielka (175 PLN) a na dodatek po podaniu kodu rabatowego IDG10 czytelnik Computerworld otrzymuje dodatkowe 10% rabatu od tej ceny.

Zobacz również:

  • Cisco opracowało chmurową platformę do monitorowania biznesowych aplikacji i usług
  • Kod źródłowy WWW sprzedany

Więcej informacji i agenda na stronie: http://owaspday.pl/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200