OS3 multimedia kontynuuje pracę dla Ministerstwa Finansów

Agencja interaktywna z Rybnika, OS3 multimedia, wygrała przetarg na roczną obsługę serwisu Ministerstwa Finansów. Firma jest pomysłodawcą i twórcą serwisu.

Agencja interaktywna z Rybnika, OS3 multimedia, wygrała przetarg na roczną obsługę serwisu Ministerstwa Finansów. Oferta agencji została wybrana spośród dziewięciu innych złożonych w przetargu.

Projektanci z OS3 multimiedia są pomysłodawcami i twórcami serwisu internetowego Ministerstwa Finansów. Tomasz Pruszczyński, dyrektor zarządzający OS3 group powiedział: „Dla nas, jako firmy, ważne jest, że tak wymagający klient docenił dotychczasowe starania i po raz drugi powierzył nam obsługę swojej witryny”. Kontrakt z ministerstwem OS3 wyceniła na 51 tys. złotych.

Zobacz również:

  • 8 koncepcji biznesowych, które liderzy IT powinni opanować
  • Pentagon rozpisał nowy przetarg na zbudowanie chmurowego systemu IT
  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów

OS3 multimedia zajmie się stałą aktualizacją zawartości merytorycznej serwisu oraz rozbuduje go w mechanizmy pozwalające na łatwiejsze i sprawniejsze zarządzanie zawartością rządowego portalu. Hostingiem serwisu zajmie się spółka RSI internet, wchodząca obok OS3 multimedia, w skład OS3 group.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200