OPTeam ma nowym zarząd i Radą Nadzorczą

Andrzej Pelczar został nowym prezesem zarządu giełdowej spółki OPTeam. Na stanowisko został powołany decyzją Rady Nadzorczej 28 czerwca 2011 r. Andrzej Pelczar to założyciel i jeden z głównych akcjonariuszy spółki.

Od początku powstania firmy Andrzej Pelczar był jej wiceprezesem. Zastąpi na stanowisku prezesa Janusza Bobera, który obejmie funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej i ma skoncentrować się na operacyjnej kontroli rozwoju Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskich ePłatności, której OPTeam jest współakcjonariuszem.

"Dotychczas pełniłem funkcje prezesa zarządu zarówno OPTeam, jak i ePłatności. Ze względu na dynamiczny, szybszy niż zakładaliśmy, rozwój drugiej z tych spółek oraz ekspansję produktową i rynkową OPTeam nie jestem jednak już dłużej w stanie wystarczająco efektywnie godzić tych obowiązków" - mówi Janusz Bober. Tłumaczy, że oddaje stery OPTeamu w ręce osób, które świetnie znają firmę i od lat działają w branży informatycznej.

Zobacz również:

  • Nowa prezes Equinix
  • Nowy CEO Siemens Mobility w Polsce

Jednocześnie do zarządu OPTeam powołano dwie nowe osoby: Wacława Szarego, kierującego Departamentem Systemów ERP oraz Bogdana Niziołka, dyrektora handlowego spółki.

Na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy doszło również do zmian w Radzie Nadzorczej Spółki. Oprócz Janusza Bobera, który będzie sprawował funkcję przewodniczącego, został do niej wybrany Adam Leda. Kolejną kadencję w Radzie zasiadać będą Wiesław Zaniewicz, Marcin Lewandowski i Janusz Gajdek.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200