OPTeam: kolejne systemy dla Verifone

OPTeam podpisał kontrakt z Verifone. Umowa dotyczy dostawy przez rzeszowską spółkę oprogramowania do obsługi doładowań pre-paid telefonów komórkowych dla brytyjskiego producenta terminali płatniczych.

Oprogramowanie OPTeam znajdzie się w najnowszych modelach terminali VeriFone z rodziny Vx.

"Podpisany kontrakt to kolejny etap budowy pozycji OPTeam w Europie Zachodniej. W Wielkiej Brytanii jesteśmy obecni od 2006 roku, oprócz tego od kilku lat działamy w Austrii, Czechach i na Malcie. Łącznie nasze oprogramowanie działa już na kilkudziesięciu tysiącach terminali płatniczych w całej Europie" - mówi Janusz Bober, prezes zarządu OPTeam.

Z oprogramowania rzeszowskiej spółki na rynku polskim korzystają także francuskie terminale Ingenico w ramach sieci eService.

Jak informowaliśmy wcześniej, OPTeam otrzymał jako pierwszy zgodę na inwestycję w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym (PPNT) Aeropolis. Na terenie Doliny Lotniczej powstanie m.in. nowa siedziba spółki. Więcej:

Pierwsza firma w Aeropolis - Dolinie Lotniczej

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200