OFFICE-TEC '91

Po inwazji tandetnego sprzętu i bylejakości usług, na rynku komputerowym zaczyna przebijać się troska o klienta i użytkownika, który potrzebuje już urządzeń bardziej niezawodnych, estetycznych i ergonomicznych.

Po inwazji tandetnego sprzętu i bylejakości usług, na rynku komputerowym zaczyna przebijać się troska o klienta i użytkownika, który potrzebuje już urządzeń bardziej niezawodnych, estetycznych i ergonomicznych. Można to było zauważyć przechadzając się po wystawie Office-Tec '91 w Warszawie (PKiN, 19-22 listopada br.). Oprócz niezłych komputerów, kopiarek, telefonów, telefaksów, artykułów piśmienniczych, systemów łączności biurowej, systemów archiwizowania dokumentów i nośników magnetycznych, zaoferowano zestawy wygodnych i estetycznych mebli biurowych,

pozwalających w pracy korzystać bezkonfliktowo ze sprzętu komputerowego. Prezentowano np. różnego rodzaju biurka uwzględniające gabaryty ustawianych na nich komputerów lub terminali i krzesła przystosowane do długotrwałej pracy w nieruchomej pozycji. Można było również obejrzeć wiele rodzajów pojemników do przechowywania magnetycznych nośników informacji, od małych pudełeczek poczynając, na potężnych ogniotrwałych szafach pancernych kończąc. Na ogólną liczbę 59 wystawców, 40 pochodziło z Polski, a pozostali m.in. z Anglii, Austrii, Hongkongu, Włoch i Szwajcarii. Polska była jedynym reprezentantem Europy Środkowej i Wschodniej.


TOP 200