O2O zainwestuje Czechach

One-2-One SA kosztem 4,45 mln USD przejmie czeską spółkę ATS oferującą rozwiązania mobilne.

"W celu zrealizowania transakcji zakupu udziałów w spółce ATS One-2-One S.A. utworzyła spółkę celową Hugi, spol. s r.o. z siedzibą w Pradze w Czechach (dalej "Hugi"), w której posiada 100% udziałów w kapitale zakładowym. Spółka Hugi zakupi udziały, które stanowią 67,42% w kapitale zakładowym ATS, a spółka O2O zakupi udziały, które stanowią 32,58% w kapitale zakładowym ATS.

Spółka ATS jest największym podmiotem na rynku czeskim w zakresie rozwiązań mobilnych z przychodami przekraczającymi w 2006 roku 19 mln złotych, który posiada silną pozycję zarówno w segmencie dystrybucji mobilnych treści multimedialnych ("mobile content"), jak i marketingu mobilnego" - poinformował zarząd One-2-One.

Przejęcie ATS to kolejna z tegorocznych inwestycji One-2-One. Wcześniej firma informowała o zakupie udziałów w spółce Comtica. Więcej na ten temat: One-2-One przejmuje.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200