O produktach Google Earth dla biznesu i SmartGrid na konferencji Globemy

Wczoraj zakończyła się dwudniowa 14. Międzynarodowa Konferencja firmy Globemy. Tematem wiodącym tegorocznej konferencji były Innowacyjne Rozwiązania Geoprzestrzenne - Smart Geospatial Solutions. W czasie konferencji mówiono m.in. o technicznych możliwościach wdrożenia i wykorzystania systemów SmartGrid i rynku produktów z rodziny Google Earth dla biznesu - Google Maps for Business, Google Earth Builder, Google Earth Enterprise.

W czasie 14. Międzynarodowa Konferencja firmy Globemy zaprezentowano innowacyjne rozwiązania do ewidencji, projektowania i obsługi sieci ciepłowniczych i energetycznych, systemy do ewidencji, projektowania i obsługi sieci telekomunikacyjnych, zarządzania pracami i pracownikami w terenie, zarządzania inteligentnymi sieciami i opomiarowaniem, przetwarzania i obsługi danych geoprzestrzennych.

Prezentacje koncentrowały się wokół zagadnień dotyczących oszczędności operacyjnych, maksymalizacji wykorzystania zasobów, zwrotu z inwestycji dla systemów zarządzania majątkiem sieciowym oraz systemów zarządzania pracownikami w terenie. Poruszono też tematy zapewnienia jakości usług i zarządzania danymi. Tradycyjnie już Konferencji towarzyszyła wystawa, na której eksperci od poszczególnych produktów demonstrowali na żywo wszystkie rozwiązania składające się na ofertę rynkową Globemy.

Zobacz również:

  • Nowości zaprezentowane na Red Hat Summit 2022
  • Jak efektywnie zarządzać inwestycjami IT?
  • Pierwsza konferencja Apple w tym roku już 8 marca

Zaprezentowano też techniczne możliwości wdrożenia i wykorzystania systemów SmartGrid, produkty z rodziny Google Earth dla biznesu, działanie systemu klasy WorkForce Management (WFM) do organizacji prac w terenie i zarządzania pracownikami mobilnymi, przedpremierowy pokaz PNI/LNI 4.3. Odbyły się też warsztaty EC.GIS - kompleksowego systemu do zarządzania majątkiem sieciowym dla ciepłownictwa, w tym najnowsze moduły do zarządzania służebnością przesyłu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200