O dostępie na forum

W środę (29 października) w warszawskim hotelu Westin po raz pierwszy w Polsce odbędzie się konferencja Citrix iForum poświęcona rozwiązaniom informatycznym z zakresu dostępu do danych i aplikacji. Kluczowym punktem programu będzie prezentacja najnowszej wersji oprogramowania Citrix MetaFrame Access Suite.

Warszawskie Citrix iForum 2003 będzie rozwinięciem cyklu imprez Citrix Solution Day. Hasłem przewodnim konferencji jest „Firma na żądanie”. Citrix Systems wraz z partnerami przedstawi najnowsze trendy w dziedzinie budowy infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwach zapewniającej użytkownikom „bezpieczny oraz trwały dostęp do aplikacji i danych z dowolnego miejsca, poprzez dowolne łącza i urządzenia”. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się partnerzy i klienci firmy Citrix. Jednym z wiodących tematów spotkania będą także koszty budowy i utrzymania infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwie.

Organizatorem iForum 2003 jest Citrix Systems przy współudziale IBM. Podczas konferencji swoje rozwiązania prezentować będzie także kilkunastu partnerów firmy.

Zobacz również:

  • Intel stawia na współpracę z partnerami

Więcej informacji:

http://www.citrixnews.pl/iforum/warsaw2003

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200