Nowy zarząd FSC Polska

Sylwester Grzebień i Tony Rozwadowski pokierują Fujitsu Siemens Computers w Polsce i Regionie CEE.

Nowy zarząd FSC Polska
Od 1 lipca 2003 roku Sylwester Grzebień obejmie funkcję Prezesa Zarządu Fujitsu Siemens Computers w Polsce, a Tony Rozwadowski stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Region Europy Centralnej i Wschodniej.

Sylwester Grzebień pełnił od 1998 roku funkcję Dyrektora Generalnego oraz Dyrektora Handlowego działu Large Enterprise Fujitsu Siemens Computers w Polsce. Wcześniej pracował m.in. w Computer 2000 Polska oraz w firmie Siemens Sp. z o.o. Ukończył Wydział Mechaniki, Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej oraz studia podyplomowe MBA na Wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz również:

  • Platforma Azure Purview ma nową nazwę

Tony Rozwadowski jest związany z Fujitsu Siemens Computers od marca 2000 roku. Początkowo pracował jako konsultant w Polsce, później w Londynie, gdzie był doradcą ds. Klientów Strategicznych na Region EMEA. Od 1998 roku do marca 2000, jako Dyrektor Zarządzający firmy Printrak International - integratora i dostawcy specjalistycznego oprogramowania, kierował regionem EMEA. W latach 1976 – 1998 był związany z firmą IBM w Południowej Afryce, Wielkiej Brytanii i Austrii. W Polsce jako Dyrektor Generalny kierował firmą w latach 1991 – 1996. Ukończył Wyższą Szkołę Menedżerską w Damelin w Południowej Afryce.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200