Nowy wizerunek produktów Autodesk

System 3000 rozpoczął sprzedaż pierwszych pakietów AutoCAD, oferowanych w nowym plastikowym opakowaniu, zbliżonym wyglądem do opakowań płyt DVD. Ważną informacją jest to, że nowe pakiety nie zawierają drukowanej wersji dokumentacji.

System 3000 rozpoczął sprzedaż pierwszych pakietów AutoCAD, oferowanych w nowym plastikowym opakowaniu, zbliżonym wyglądem do opakowań płyt DVD.

Ważną informacją jest to, że nowe pakiety nie zawierają drukowanej dokumentacji użytkownika. Podręcznik w postaci elektronicznej znajduje się na płycie CD.

Zobacz również:

  • Google Drive ostrzeże przed niebezpiecznym plikiem
  • Gdy dwa monitory to za mało - stanowisko pracy dla sektora IT
  • Twitter pracuje nad przyciskiem pozwalającym edytować wpisy

Dodatkowa książka może być zamówiona przez użytkownika bezpośrednio w Autodesk za pośrednictwem specjalnego blankietu znajdującego się wewnątrz opakowania. Powyższe zmiany objęły w pierwszej kolejności AutoCAD-y w angielskiej wersji językowej, ale docelowo mają objąć również wersje polskie. Powoduje to, że w trakcie okresu przejściowego w sprzedaży mogą znajdować się zarówno nowe jak i stare pakiety.

Do końca stycznia 2002 zamówienia na dokumentacje drukowane, będą realizowane bezpłatnie (poza kosztami dostawy), natomiast po tym terminie opłata za każdy egzemplarz książki będzie wynosiła od 20 do 30 Euro.

Więcej informacji:

System 3000 S.A.

Ul. Bociana 6

31-231 Kraków

tel. (12) 61 45 400

fax (12) 61 45 565

http://www.system3000.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200