Nowy wiceprezes i dyrektor ds. informatyki w Compaqu

Compaq mianował Roberta V. Napiera na stanowisko wiceprezesa ds. zarządzania informacją oraz dyrektora ds. informatyki.

Compaq mianował Roberta V. Napiera na stanowisko wiceprezesa ds. zarządzania informacją oraz dyrektora ds. informatyki.

R. V. Napier w ciągu 25 lat pracy w sektorze informatycznym zajmował stanowiska dyrektora ds. informatyki w firmach Lucent Technologies, AT&T Global Business Communications Systems, Lockheed Information Management Services oraz w należącej do General Motors firmy Delphi Automotive Systems. Do Compaqa przechodzi z Mariner Post-Acute Network, gdzie był wiceprezesem i dyrektorem ds. informatyki..

"Bob Napier wnosi do Compaqa ogromne doświadczenie w zakresie zarządzania systemami informatycznymi. Cieszymy się bardzo, że dołącza on do naszego zespołu zarządzającego. Jest on sprawdzonym liderem działu informatyki i zna się zarówno na planowaniu strategicznym, jak i bieżącej działalności operacyjnej. Umiejętności te są nam potrzebne, aby dostosować infrastrukturę informatyczną do podstawowych strategii działania naszej firmy" - powiedział Ben Rosen, kierujący obecnie Compaqiem.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200