Nowy system HRMS dla firm sektora MSP

Spółka Edge Solutions rozpoczęła publiczne testy nowej platformy wspierającej zarządzanie zasobami ludzkimi i pracę zespołową. Oferowane w modelu SaaS oprogramowanie klasy HRMS zostało stworzone przy dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Według oficjalnych informacji oprogramowanie firmy Edge Solutions ułatwia zarządzanie informacjami o klientach i projektach realizowanych na ich rzecz przez poszczególnych pracowników. Aplikacja oferowana w formie usługi umożliwia nie tylko aktywną ewidencję czasu pracy, ale również planowanie zadań i rezerwację zasobów do przyszłych projektów. Oprogramowanie opiera się na zintegrowanej platformie komunikacyjnej Intraout. Moduł HRMS powstał przy dofinansowaniu ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Pozostałe usługi platformy są dostępne komercyjnie od lipca br. Przedstawiciele firmy Edge Solutions podkreślają, że w planach jest m.in. stworzenie funkcji tworzenia konsorcjów. Ma to ułatwić realizację i zarządzanie zasobami oraz projektami nieosiągalnymi dla pojedynczych firm sektora MSP.

Firma Edge Solutions z siedzibą w Belgii została założona przez polskich specjalistów z zakresu telekomunikacji i konsultingu. Od 2005 roku działa na polskim rynku. Na witrynie firmy prowadzone są zapisy do testów nowej platformy.

Czytaj też:

Symantec: system składowania danych dla małych firm

ZETO Poznań: nowy system zarządzania zasobami ludzkimi

InsERT Navireo w branży kosmetycznej

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200