Nowy serwis PZU

HYPERmedia wykonała i oddała do użytku nowy serwis internetowy ubezpieczyciela. Zapewiera on m.in. mechanizmy personalizacji danych w oparciu o dane geograficzne. Trwają także prace nad uruchomieniem modułu umawiania spotkań z agentami ubezpieczeniowymi.

Agencja HYPERmedia wykonała i oddała do użytku nowy serwis internetowy PZU SA. Nowa wersja daje m.in. możliwość personalizacji w oparciu o dane geograficzne. Trwają prace nad uruchomieniem modułu umawiania spotkań z agentami ubezpieczeniowymi.

W architekturze witryny wykorzystano stworzoną prez HYPERmedia platformę Content Menager SAM (Self Administrating Manager). Dodane funkcjonalności obejmują możliwość bardzo szybkiej aktualizacji serwisu oraz personalizację w związku z połączeniem z systemem geolokalizacji - zawartość witryny zmienia się w zależności od miejsca łączenia z witryną. Użytkownicy serwisu będą otrzymywali w pierwszej kolejności informacje, które dotyczą ich regionu czy miasta.

Zobacz również:

  • 5 najistotniejszych zmian zgłoszonych przez e-Izbę w projekcie ustawy „Polska cyfrowa. Pakiet zmian 2022”

System przechodzi obecnie fazę testów. Trwają też prace nad uruchomieniem modułu pozwalającego na umawianie spotkań z agentami ubezpieczeniowymi online. System będzie wybierał najbardziej odpowiedniego agenta na wymagań użytkownika i kodu pocztowego miejsca zamieszkania kienta. Sam zaproponuje datę spotkania i powiadomi o nim obie strony.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200