Nowy serwer Adax

JTT Computer wprowadza do sprzedaży nowy model serwera ADAX z serii NetOffice. Jest on przeznaczony do niewielkich sieci składających się z maksymalnie kilkunastu stacji.

JTT Computer wprowadza do sprzedaży nowy model serwera ADAX z serii NetOffice. Jest on przeznaczony do niewielkich sieci składających się z maksymalnie kilkunastu stacji.

Nowe urządzenie może zostać wyposażone maksymalnie w dwa procesory Intel Pentium III, 2 GB pamięci operacyjnej, dyski IDE pracujące w konfiguracji RAID 0/1. Platforma przeznaczona jest przede wszystkim do pracy z Windows NT/2000 Server. Sugerowana cena detaliczna serwera Adax NetOffice w wersji z jednym procesorem Intel Pentium III 866 MHz, 128 MB SDRAM ECC i dyskiem 20 GB IDE 7200 obr./min wynosi 3599 zł netto.

Wrocławski dystrybutor wprowadza także do oferty nowe zasilacze awaryjne APC - serię Back-UPS CS, służące do ochrony zasilania pojedynczych stanowisk komputerowych.

Zasilacze Back-UPS CS są dostępne w dwóch wersjach - BK350EI i BK500EI. Pierwszy, o mocy 350 VA, zapewnia podtrzymanie pracy przez 16 min. Drugie urządzenie, o mocy 500 VA, charakteryzuje się czasem podtrzymania 22 min. Nowe zasilacze są wykonane w technologii off-line. Mają 4 gniazda wyjściowe (3 z zasilaniem bateryjnym i przeciwprzepięciowym, 1 wyłącznie z przeciwprzepięciowym). Wyposażone są w gniazdo przeciwprzepięciowej ochrony linii telefon/faks/modem/DSL, port komunikacyjny USB lub szeregowy, oprogramowanie do monitorowania zasilania i automatycznego zamknięcia systemu operacyjnego (Power Management Extensions) dla Windows 98, ME, 2000, APC Shutdown Manager dla systemu Mac 9.0.4 i wyższej. Nowe modele zastępują dotychczas oferowane zasilacze APC - Back-UPS 300 i 500I.

Ceny detaliczne (netto) zasilaczy wynoszą 293 zł za APC BK350EI i 353 zł dla APC BK500EI.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200