Nowy monitor od NECa

Na polski rynek wkrótce trafi nowy, 17 calowy monitor NEC-Mitsubishi Electronics Display skierowany do oszczędnych użytkowników.

Na polski rynek wkrótce trafi nowy, 17 calowy monitor NEC-Mitsubishi Electronics Display skierowany do oszczędnych użytkowników.

MultiSync V721 spełnia normy ergonomii i bezpieczeństwa takie jak TCO99, CE-mark czy TUV GUS. Wielkość plamki na ekranie MultiSync V721 wynosi 0,28 mm. Monitor wyświetla obraz o rzeczywistej przekątnej 40,6 cm i wymiarach 325 x 243 mm. W urządzeniu tym dla zapewnienia doskonałego kontrastu zastosowano opatentowaną przez NEC-Mitsubushi Electronics Display powłokę antyodblaskową OptiClear. Rekomendowana przez producenta rozdzielczość to 1024x768 pikseli przy częstotliwości odświeżania obrazu 85 Hz.

Monitor jest kompatybilny ze standardem Plug & Play (DDC1 i DDC2B) systemów Windows 95/98/2000 i ME, Wyposażony jest także w funkcję Asset Management, która ułatwia identyfikację monitora w sieci. Wszelkie ustawienia monitora począwszy od geometrii ekranu, poprzez kontrolę temperatur kolorów a na możliwości powrotu do ustawień fabrycznych skończywszy dostępne są poprzez wygodne menu ekranowe OnScreen Display (OSD)

Opcjonalnie do urządzenia można dokupić kabel umożliwiający podłączenie MultiSync V721 do systemów Apple i Audio Base. Ten ostatni zestaw przeznaczony do zastosowań multimedialnych jest kompatybilny ze wszystkimi 17-calowymi monitorami NEC.

Na polskim rynku urządzenie to będzie dostępne od marca a jego cena SRP wyniesie 899 zł netto. Monitor ten objęty jest trzyletnią gwarancją a serwis realizowany jest w systemie "door-to-door" Za dystrybucję urządzenia w naszym kraju odpowiedzialne będzie przedstawicielstwo NEC-Mitsubishi Electronics Display w Polsce.

Nazwa produktu:

NEC MultiSync V721

Grupa Produktowa:

monitory

Grupa docelowa:

klienci indywidualni i korporacyjni

Dostępność: od marca

Dystrybucja:

NEC-Mitsubishi Electronics Display

www.nec.pl

Cena: (netto): 899 zł

Parametry:

Ekran: 17"

Plamka: 0,28

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200