Nowy moduł HR dla Infor LN

Stworzona przez firmę DST nowa wersja polskiego modułu płacowo-kadrowego, dla wywodzącego się z systemu BaaN oprogramowania zintegrowanego Infor LN, posiada większą funkcjonalność i uproszczony interfejs obsługi. Oficjalna prezentacja oprogramowania odbyła się dwa tygodnie temu. Jego pierwszym użytkownikiem są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.

Interfejs użytkownika zmienił się zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Rozwiązanie zostało wzbogacone o dodatkowe funkcje ułatwiające obsługę systemu rozproszonego (m.in. możliwość graficznego modelowania struktury organizacyjnej), nowe mechanizmy wyszukiwania i selekcji danych, funkcje analityczne oraz możliwość dostosowania funkcjonalności do wymagań i uprawnień użytkownika. Jedną z nowych funkcji systemu jest pełna obsługa naboru pracowników w integracji z firmową siecią intranetową. Dodatkowo w skład modułu HR wchodzi m.in. narzędzie do modelowania procesów zachodzących w firmie i ich wzajemnych powiązań.

Przedstawiciele firmy DST podkreślają, że nowy moduł HR zachowuje wszystkie cechy środowiska BaaN, które decydowały o jego powodzeniu, samo oprogramowanie zaś zostało stworzone z wykorzystaniem sugestii użytkowników starszej wersji. "Będąc w stałym kontakcie ze środowiskiem użytkowników systemu BaaN, dowiedzieliśmy się dokładnie, jakie moduły lub funkcjonalności mogły zyskać nowe, przystępniejsze rozwiązania. Wszystkie propozycje, jakie uznaliśmy za zasadne, znalazły swoje miejsce

Zobacz również:

w pracach nad budową modułu HR" - mówi Krzysztof Sromek, prezes firmy DST.

Moduł HR dla Infor LN ERP, podobnie jak poprzednia wersja systemu kadrowego, jest przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Rozwiązanie może pracować pod kontrolą różnych systemów operacyjnych i bazodanowych.


TOP 200