Nowy kierownik w Tech Data

Stanowisko kierownika Biura Regionalnego firmy Tech Data Polska we Wrocławiu objęła Mira Zwarycz, pracująca dotychczas na stanowisku Managera Produktów we wrocławskim oddziale firmy Optimus.

Stanowisko kierownika Biura Regionalnego firmy Tech Data Polska we Wrocławiu objęła Mira Zwarycz, pracująca dotychczas na stanowisku Managera Produktów we wrocławskim oddziale firmy Optimus.

Kierujący dotychczas wrocławskim Biurem Jerzy Pyka został powołany w dniu 10 września 2001 r. przez Walne Zgromadzenie Wspólników Howell S.A. w skład członków zarządu firmy i objął stanowisko Wiceprezesa d/s Operacyjnych.

Zobacz również:

  • Po pandemii liderzy firm stawiają na odporność ich biznesów

Obejmując funkcję kierownika Biura Tech Data we Wrocławiu Mira Zwarycz powiedziała: "Nowe obowiązki związane ze kierowaniem Biurem są dla mnie ogromnym, ale jednocześnie ekscytującym wyzwaniem. Mam nadzieję, że moje doświadczenie zawodowe i znajomość sektora małych i średnich przedsiębiorstw będą pomocne w realizacji aktualnej strategii Tech Data. Chciałabym, aby moja praca przyniosła klientom firmy Tech Data z regionu południowo-zachodniej Polski korzyści w postaci wyższej jakości świadczonych usług. Ponadto postaram się przekonać nowych partnerów do współpracy z firmą – na przykład

w ramach programu "Pracujmy razem", ogłoszonego przez Tech Data w maju bieżącego roku".

"Wiele nauczyłem się pracując przez ostatnie dwa lata w firmie Tech Data" – powiedział Jerzy Pyka. "Kiedy przyszedłem do Tech Data Polska ze środowiska dystrybutorów lokalnych nie wiedziałem, jak bardzo to, co robiłem dotąd, różnić się będzie od pracy w firmie międzynarodowej. Chciałbym bardzo podziękować zarządowi i wszystkim pracownikom Tech Data Polska za wspólnie przepracowane lata. Mojej następczyni życzę, aby to, co dotąd budowałem ze swoim zespołem, stało się dobrym punktem wyjścia dla dalszego dynamicznego rozwoju firmy i przyczyniło się do wzrostu obrotów na rynku IT w obrębie województw Dolnośląskiego, Lubuskiego i Opolskiego".

Biuro Regionalne firmy Tech Data Polska we Wrocławiu odpowiada w obecnie

za kontakty z ponad 250 partnerami działającymi na terenie trzech województw. Obroty wrocławskiego Biura stanowią około 7% obrotów zrealizowanych przez Tech Data w Polsce w roku 2000.

Więcej informacji:

Tech Data Polska Sp. z o. o.

ul. Poleczki 21

02-822 Warszawa

tel. (22) 547 92 00

fax (22) 547 93 00

http://www.techdata.pl (Tech Data Polska)

http://www.techdata.com (Tech Data Corp)

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200