Nowy ekosystem aplikacji cloud-native

Computerworld

Kontenery zagościły na dobre w naszych serwerowniach, coraz więcej zaawansowanych aplikacji jest uruchamianych w oparciu o tę technologię. Podejście cloud native i wykorzystanie Kubernetes – to przyszłość pracy deweloperów.

Tak jak z każdą nową technologią, z tą także wiążą się nowe wyzwania. Ekosystem jest coraz bardziej zaawansowany, co wpływa na sposób pracy deweloperów. Powstają także problemy z nowymi potencjalnymi podatnościami. Ponieważ są to technologie wschodzące, nie wszystkie organizacje zdążyły już wypracować odpowiednie standardy. Jaka jest odpowiedź na te wyzwania?

VMware rozwija od lat portfolio produktów związanych z aplikacjami cloud-native i ma w tym obszarze ogromne doświadczenie, jest także wiodącym dostawcą platformy wirtualizacji, z najważniejszym wirtualizatorem vSphere. vSphere with Tanzu to rozszerzenie warstwy wirtualizacji mocy obliczeniowej o platformę do natywnego uruchamiania kontenerów bezpośrednio w ramach tej wirtualizacji. Portfolio VMware Tanzu to nie jest tylko platforma Kubernetes ale także pozostałe elementy ekosystemu. W jaki sposób wygląda ich działanie w praktyce?


Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym Mikołaj Wiśniak, Chief Technology Officer, IT Solution Factor oraz Jakub Janakowski, Cloud Practice Leader, IT Solution Factor mówią m.in. o szczegółach portfolio VMware Tanzu oraz prezentują demo Tanzu Build Service.

IT Solution Factor jest czołowym partnerem VMware w Polsce z najwyższym statusem partnerskim VMware Principal Solution Provider. Firma posiada wszystkie kompetencje we pełnej gamie portfolio producenta: Hybrid Cloud, Multi Cloud, Modern Applications, Transform Networking and Security oraz Empower Digital Workspace.

Zapraszamy do obejrzenia materiału!