Nowy dystrybutor SMC Networks

Firma SMC Networks podpisała umowę dystrybucyjną wrocławskim AB S.A.

SMC Networks, dostawca produktów sieciowych, podpisał umowę z kolejnym polskim dystrybutorem, firmą AB SA. W ramach zawartego porozumienia firma AB SA będzie oferowała pełną gamę produktów SMC Networks.

"O wyborze firmy AB SA zadecydowała jej wieloletnia współpraca z dużymi firmami z branży informatycznej w Polsce oraz doświadczenie w zakresie dystrybucji, sprzedaży i marketingu zaawansowanych rozwiązań sieciowych" – powiedziała Angelika Meissner, Kierownik ds. Kanałów Sprzedaży na Europę Wschodnią SMC Networks.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

"Marka SMC jest znana na polskim rynku od wielu lat. Dział Zaawansowanych Technologii AB SA zdecydował się wejść w segment zajmowany przez firmę SMC bazując na naszych wcześniejszych doświadczeniach pracy z klientami nad technologiami sieciowymi. Pragniemy w ten sposób zaspokoić oczekiwania naszych partnerów, którzy obecnie chcą korzystać z urządzeń porównywalnych klasą z liniami prowadzonymi np. przez 3COM, oferowanych jednak za przystępną cenę" - mówi Grzegorz Micorek, odpowiedzialny za Dział Rozwiązań Sieciowych w firmie AB SA.

Firma AB S.A jest trzecim dystrybutorem produktów SMC Networks w Polsce. Pozostali dystrybutorzy to Techmex S.A. i Scientific S.A.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200