Nowy dystrybutor FSC

Firma Fujitsu Siemens Computers podpisała umowę z Ingram Micro Polska. Umowa zakłada, że IMP zajmie się marketingiem oraz dystrybucję rozwiązań sprzętowych i programowych FSC.

Firma Fujitsu Siemens Computers podpisała umowę z Ingram Micro Polska. Umowa zakłada, że IMP zajmie się marketingiem oraz dystrybucję rozwiązań sprzętowych i programowych FSC. Jest ona konsekwencją wcześniejszej współpracy obu firm na rynkach europejskich – już wcześniej podobne umowy podpisano w Belgii, Luksemburgu i Portugalii.

Fujitsu Siemens Computers działa na terenie 25 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Firma kompletny asortyment produktów informatycznych "best in class" serwerów Intel i Unix, stacji roboczych i rozwiązań magazynowania danych. Fujitsu Siemens jest również producentem komputerów klasy PC, notebooków i stacji roboczych dla klientów biznesowych.

Zobacz również:

  • Ericsson i Apple doszły do porozumienia

Ingram Micro w Polsce rozpoczął działalność operacyjną w połowie roku 2000. Firma zajmuje się dystrybucją sprzętu komputerowego oraz oprogramowania - współpracuje z największymi światowymi dostawcami komputerów oraz aplikacji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200