Nowy dyrektor SME w FSC

1 listopada 2003 roku Tomasz Włastowski został powołany na stanowisko dyrektora SME w Fujitsu Siemens Computers. Jest odpowiedzialny za rozwój kanału sprzedaży i politykę firmy wobec małych i średnich przedsiębiorstw.

Do najważniejszych zadań nowego dyrektora działu Small & Medium Enterprises w Fujitsu Siemens Computers należy potrojenie dotychczasowej liczby partnerów handlowych oraz zwiększenie efektywności pracy z obecnymi.

Tomasz Włastowski ma 33 lata. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Studium Informatyczne im. J.J Śniadeckich. W latach 1996 – 1999 pracował w firmie , gdzie piastował stanowiska PC Business Unit Manager, PC Product Managera i Product Managera Compaq. Od 2000 roku pracował w HP/Compaq jako Product Manager, a później Commercial Channel Director. Stojąc na czele 18 osobowego zespołu był odpowiedzialny za działania firmy skierowane do kanału partnerskiego. Do jego obowiązków należało budowanie strategii sprzedaży w kanale partnerskim firmy, tworzenie i przeprowadzanie programów partnerskich oraz kierowanie działaniami marketingowymi dla partnerów handlowych.

Zobacz również:

Pasjonuje się muzyką, kinem i tenisem ziemnym.


TOP 200