Nowy Netcool/ISMs

Micromouse przedstawiła wersję 2.2 pakietu do zarządzania sieciami i usługami internetowymi Netcool/Internet Service Monitors.

Pakiet Netcool/ISMs monitoruje dostępność i wydajność zasobów serwisów internetowych, umożliwiając firmom określenie stopnia zgodności z umowami o zapewnieniu odpowiedniego poziomu usług serwisowych (SLA). Oprogramowanie firmy Micromouse umożliwia generowanie w czasie rzeczywistym raportów o stanie usług eCommerce, hostingowych, czy portali firmowych. Moduły pakietu monitorują 18 protokołów internetowych i aplikacji. Pozwalają na testowanie dostępności usług przy pomocy symulowanych transakcji internetowych. Dane, zebrane z takich transakcji, pozwalają określić czy usługa jest dostępna i spełnia wymogi SLA, czy serwis jest dostępny dla użytkowników, treść jest poprawna oraz czy transakcje odbywają się bez przeszkód.

W obecnej wersji pakiet został rozszerzony o testowanie stron i aplikacji internetowych (wychwytuje dynamiczne zmienne znajdujące się na stronach internetowych; umożliwia prezentację konfiguracji Netcool/ISMs w formacie XML; obsługuje HTTP(s), cookies, przekierowania, CGI oraz Java script) i obsługę usług internetowych.

Zobacz również:

  • Aplikacja Inperly Billenium z e-dowodem osobistym
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200