Nowy Nero razy trzy

Firma Ahead - producent popularnego Nero Burning Rom - wprowadza do sprzedaży dwa nowe programy, przeznaczone do nagrywania płyt CD i DVD: Nero Express oraz Nero Vision Express. Pierwszy z nich zaprojektowano dla producentów napędów (jest oferowany tylko w wersji OEM). Z kolei NeroVision Express służy do edycji i zapisywania na płytach plików filmowych. Trzecią nowością jest kolejna edycja sztandarowego Nero z numerkiem 5.5.9.6, którą można pobrać z naszego działu FTP.

Nowy Nero razy trzy
Firma Ahead - producent popularnego Nero Burning Rom - wprowadza do sprzedaży dwa nowe programy, przeznaczone do nagrywania płyt CD i DVD: Nero Express oraz Nero Vision Express.

Pierwszy z wymienionych programów zaprojektowano dla producentów napędów (jest oferowany tylko w wersji OEM). Nero Express łączy silne strony Nero Burning ROM z nowym interfejsem graficznym. Znajdziemy tu również funkcje projektowania okładek znane z Nero Cover Designer. W pakiecie znalazły się jeszcze programy InCD oraz NeroToolkit.

Z kolei NeroVision Express służy do edycji i zapisywania plików filmowych na płytach w formacie VideoCD i Super VideoCD. Pozwala to na nagranie na krążkach CD około 35-60 minut materiału wideo o wysokiej jakości. NeroVision Express potrafi nagrywać również na krążkach DVD. Wbudowane konwertery plików MPEG-1 i MPEG-2 upraszczają przechwytywanie danych i przyspieszają proces obróbki materiału.

Trzecią nowością jest kolejna edycja sztandarowego Nero Burning ROM z numerkiem 5.5.9.6, którą można pobrać z naszego działu FTP:http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0835.html . W przygotowaniu znajduje się wersja demonstracyjna programu NeroVision Express.

Dystrybutorem produktów Ahead jest firma Alstor (www.alstor.com.pl ).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200