Nowości marki Epicor

Firma przygotowała na 2008 rok kilka premier. Na rynku pojawią się nowe produkty skierowane do firm świadczących usługi w oparciu o projekty oraz czas i zasoby pracowników, system do zarządzania infrastrukturą IT oraz najnowsza wersja systemu iScala.

Dotychczas Epicor przedstawił dwa nowe programy. Epicor Internet Component Environment 2.0, rozwiązanie SOA nowej generacji, przeznaczone do budowania dynamicznych aplikacji biznesowych oraz Epicor Knowledge Mentor, rozwiązanie do tworzenia treści, które na zasadzie "pokaż, wypróbuj, przetestuj" upraszcza przeprowadzanie i opracowywanie szkoleń oraz dokumentacji.

Do końca roku na rynku pojawi się jeszcze nowa wersja systemu iScala, uzupełniona m.in. o narzędzia upraszczające proces wdrożenia i lokalizacji, system Epicor ITSM do zarządzania infrastrukturą IT, który posiada zestaw funkcji stanowiących wsparcie dla obsługi kluczowych procesów IT w firmie. Firma planuje też wejście na rynek z rozwiązaniem Epicor E4SE (Epicor for Service Enterprise) skierowanym do firm konsultingowych, doradczych, finansowych, świadczących usługi w oparciu o projekty oraz czas i zasoby pracowników wewnętrznych i zewnętrznych.

Źródło: Epicor


TOP 200