Nowości AVerMedia

Compact Komputery wprowadza do sprzedaży najnowsze tunery telewizyjne i urządzenia do prezentacji slajdów firmy AVer Media.

Compact Komputery wprowadza do sprzedaży najnowsze tunery telewizyjne i urządzenia do prezentacji slajdów firmy AVer Media.

Pod koniec lipca w ofercie Compact pojawią się:

AVerTV HotCha z bardzo cienkim pilotem zdalnego sterowania. Urządzenie umożliwia oglądanie programów telewizyjnych TV, CATV lub wideo na wszystkich monitorach LCD zaopatrzonych w wejście sygnałowe typu composite video. Ciekawostką jest możliwość oglądania programów bez konieczności włączania komputera. AVerTV HotCha

zaopatrzony został w funkcję automatycznego przejścia w stan uśpienia. Wyposażenie obejmuje również wyjście video, które umożliwia podłączenie urządzenia nagrywającego.

Kolejną z nowości będzie AVerTV Box. Tuner wyposażono w technologię

"De-Interlace", która zdaniem producenta, pozwala na odbiór wszystkich rodzajów sygnału wideo przy zachowaniu doskonałej jakości wyświetlanego obrazu. Panel gniazd zaopatrzono w porty pozwalające na jednoczesne podłączenie odtwarzacza DVD i niezależną pracę na monitorze komputera. AVerTV Box został również wyposażony w system dźwięku 3D Stereo Surround, którego zadaniem jest symulacja dźwiękowych pól przestrzennych. Dodatkowe złącza, umożliwiają podłączenie urządzeń nagrywających (VCR). Wersja europejska produktu przewiduje możliwość skonfigurowania 181 kanałów oraz obsługę telegazety.

Ostatnią premierą jest AVerFotoPlay urządzenie skierowane do posiadaczy aparatów cyfrowych. Służy ono do wyświetlania na ekranach TV lub monitorach, zdjęć wykonanych aparatem cyfrowym. Produkt wyposażono w gniazdo, które jest kompatybilne z kartami Compact Flash typ I i II oraz kartami SmartMedia. Dodatkowe cechy urządzenia to jednoczesny podgląd 16 zdjęć oraz funkcja zoom powiększająca zdjęcia do 200% oryginalnej

wielkości. Urządzenie obsługuje dwa tryby wyświetlania zdjęć: losowy oraz programowalny. Do zestawu dołączany jest pilot zdalnego sterowania.

Urządzenia objęte są 12 miesięczną gwarancją.

Więcej informacji:

Compact Komputery

tel. 085 746 59 04

fax 085 746 59 14

e-mail: [email protected]

http://www.compact.pl

Oddział Warszawa

tel.022 817 48 55/63

fax 022 867 69 17

e-mail: [email protected]

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200