Nowoczesność w bankowości

Nowatorskie podejście Banku Pekao do wymagań klientów spowodowało, że przy większości projektów Banku Pekao, o wdrożonych rozwiązaniach można mówić: „pierwsze w Polsce”.

FINALISTA KONKURSU

Projekty zgłoszone przez Bank Pekao do Konkursu Lider Informatyki 2013 cechuje wyraźne dążenie do uzyskania wymiernych korzyści biznesowych i umocnienia pozycji w poszczególnych segmentach i obszarach rynku. To dbałość o obecnych klientów i zakończone sukcesem próby zdobycia nowych.

Mobilne intuicyjne

Platforma PekaoBIZNES24 w liczbach

114 tys. uzytkowników z ponad

15 tys. firm-klientów korporacyjnych oferuje ponad

100 produktów finansowych.

Nowe aplikacje mobilne Banku Pekao działają na podstawie odrębnych systemów bankowości internetowej dla klientów indywidualnych – Pekao24 oraz małych i mikrofirm – PekaoFirma24. Zapewniają pełną transakcyjność i obsługę wszystkich funkcji serwisu internetowego (w tym operacje jednorazowe oraz wielopodpis i moduł dealingowy w PekaoFirma24), są intuicyjne w nawigacji i maksymalnie zbliżone architekturą do systemów internetowych. Twórcy zarówno w ogólnej koncepcji, jak i w szczegółach sięgnęli po rozwiązania ergonomiczne i estetyczne najlepiej sprawdzające się w użytkowaniu. Obie aplikacje są dostępne na wszystkie najpopularniejsze platformy mobilne. Zawierają także funkcje typowo „mobilne”, takie jak geolokalizacja bankomatów i oddziałów banku dostępne dla użytkownika bez konieczności logowania.

Nowa twarz bankowości elektronicznej

Rewitalizacja platformy transakcyjnej dla klientów korporacyjnych Banku Pekao to potężny, rozpisany na szereg zadań i działań projekt. Platforma PekaoBIZNES24 obsługuje co drugą dużą firmę w Polsce: ma 114 tys. użytkowników z ponad 15 tys. firm-klientów korporacyjnych, oferuje ponad 100 produktów finansowych.

Wdrożono nowy interfejs użytkownika, nową architekturę informacji, pojawiły się także nowe funkcje. Nowy PekaoBIZNES24 to przede wszystkim intuicyjne, proste i czytelne menu, szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcjonalności i produktów, szereg dynamicznych opcji (np. dostępnych po rozwinięciu, bez konieczności przeładowania strony), a także udoskonalone funkcje wyszukiwania danych i podglądu informacji o zleceniach czy rachunkach.


TOP 200