Nowinki technologiczne dla studentów na IT Academic Day

12 kwietnia na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego po raz drugi odbyła się organizowana przez studentów konferencja IT Academic Day. Tym samym rozpoczęła się czwarta edycja Szczecińskich Dni Informatyki - InfoTrendy.

Tegoroczna konferencja organizowana przez wydziałowe koło naukowe Grupa.NET odbyła się w Szczecinie. Wzięło w niej udział ponad stu studentów zainteresowanych zdobywaniem aktualnej wiedzy dotyczącej programowania oraz nowych rozwiązań z branży IT.

W trakcie konferencji zaprezentowano uczestnikom zagadnienia związane z platformą SharePoint 2010 for developers i zasady zarządzania projektami programistycznymi według metodyki SCRUM. Specjaliści z firmy Microsoft przygotowali natomiast prelekcje dotyczące programu współpracy firmy Microsoft z uczelniami wyższymi.

Zobacz również:

  • Zoom szuka szans na dalszy rozwój. Chce zainteresować klientów korporacyjnych
  • Chmura IBM dla sektora edukacji

W tym roku ramach InfoTrendów odbędzie się jeszcze m.in. konferencja Problemy Społeczeństwa Informacyjnego, konferencja Webclusters oraz spotkania szczecińskiej branży IT - Netcamp.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200