Nowi ludzie

Grzegorz Fiuk (41 l.) został naczelnym inżynierem ds. informatyki w Zakładach Chemicznych Police. Stanowisko to będzie zajmował równolegle ze stanowiskiem informatyka wojewódzkiego w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. Absolwent Politechniki Szczecińskiej. W latach 1983-1993 pracował naukowo na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej. Od roku 1991 pełnił funkcję inspektora, a następnie dyrektora Wydziału Informatyki Urzędu Miejskiego w Szczecinie, który to urząd był finalistą konkursu Lider Informatyki 1997 i Liderem Informatyki 1998 w kategorii administracja państwowa.

<hr>

Piotr Fuglewicz został doradcą zarządu firmy InfoViDE. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W latach 1993-96 prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Od roku 1998 jest wiceprezesem CEPIS (Council of European Informatics Professional Societies). W ciągu ostatnich dziewięciu lat związany był z tworzeniem i wdrażaniem systemów wspomagania zarządzania. W latach 1991-97 był kolejno: szefem rozwoju, dyrektorem ds. systemów zarządzania, członkiem zarządu firmy CSBI, a następnie doradcą Zarządu ComputerLand SA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200