Nowi ludzie

Michał Findeisen (43 l.) został dyrektorem departamentu technologii informacyjnych w Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym Nationale Nederlanden Polska SA.

Michał Findeisen (43 l.) został dyrektorem departamentu technologii informacyjnych w Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym Nationale Nederlanden Polska SA. Jest doktorem fizyki. W latach 1979-1992 był pracownikiem naukowym Instytutu Fizyki Doświadczalnej Uniwersytetu Warszawskiego. Od roku 1992 związany z informatyką. W latach 1992-1996 pracował przy wdrożeniu systemu bankowego, następnie współkierował departamentem informatyki w Banku Handlowym SA w Warszawie, ostatnie dwa lata pracował w banku Pekao SA, gdzie zainicjował i zarządzał wdrożeniem opartego na hurtowni danych systemu informacji zarządczej (MIS).

<hr size=1 noshade>

Anthony Peter Komedera został pierwszym wiceprezesem ds. finansowych w Optimus SA. Przez ponad 10 lat pracował w Londynie w zagranicznych koncernach audytorskich, m.in. Messrs, Moores & Rowland i PriceWaterhouse. Z informatyką jest związany od 1988 r., od tego czasu pracował w firmach Daisy Systems Inc. i Amstrad PLC. Od roku 1993 pracuje w Polsce. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora finansowego w firmach Unisys i Bresnan Group.

<hr size=1 noshade>

Adam Półgrabia (36 l.) został wiceprezesem ds. systemów komputerowych w Optimus SA. Ukończył Wydział Elektroniczny Politechniki Łódzkiej oraz studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania na Politechnice Warszawskiej. Z informatyką jest związany od 10 lat, przez ostatnie 4 lata pełnił obowiązki dyrektora ds. techniczno-produkcyjnych, a następnie dyrektora generalnego i członka zarządu grupy Inwar SA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200