Nowe zastosowania telefonii komórkowej

W dniach 26 - 27 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się VI Kongres Technologiczny organizowany przez Polkomtel SA.

Pierwszego dnia (26 października) odbędzie się sesja plenarna, specjalistyczne panele z udziałem ekspertów oraz pokazy i prezentacje najnowszych rozwiązań branży ICT m.in. dotyczących usług nawigacyjnych i lokalizacyjnych, płatnościom mobilnym oraz mobilnym rozwiązaniom w sektorze energetycznym. Ten dzień przeznaczony jest dla klientów biznesowych. Zaproszonych ma zostać ok. 2000 osób, menedżerów odpowiedzialnych za obszary teleinformatyczne w polskich firmach i właścicieli tych firm. Gościem specjalnym VI Kongresu Technologicznego jest Bert Nordberg, wiceprezes Ericsson. W dniu otwartym (27 października) odbędą się prezentacje najnowszych technologii GSM, telefonów, urządzeń komunikacji mobilnej. Ten dzień przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej:

http://www.kongrestechnologiczny.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200