Nowe wydanie Computerworld

Już jest najnowsze, grudniowe wydanie Computerworld. W jakim charakterze warto zatrudnić sztuczną inteligencję i w jaki sposób współpracować w organizacji w trybie hybrydowym?

Nowe wydanie Computerworld

W najnowszym wydaniu Computerworld jak zwykle wiele uwagi poświęcamy zarządzaniu, budowaniu przewag konkurencyjnych dzięki technologii. Jednym z czynników, które pozwalają na przyspieszenie rozwoju firmy jest wykorzystanie sztucznej inteligencji. Jakie wyzwania się z tym wiążą?

Piszemy także o najlepszych praktykach w obszarze pracy hybrydowej, która już na stałe wpisała się w krajobraz działania firm.

Zobacz również:

  • Computerworld – zmieniamy się
  • Amazon instaluje kamery AI do monitorowania swoich kierowców
  • AI na poziomie człowieka bliskie osiągnięcia - przekonuje DeepMind

Cyberbezpieczeństwo zawsze jest w centrum naszej uwagi. W najnowszym wydaniu piszemy m.in. o XDR, który wyznacza kierunek rozwoju systemów bezpieczeństwa.

W dziale poświęconym technologii koncentrujemy się na odpowiedzi na pytanie, czy najnowszy standard Wi-Fi, czyli Wi-Fi 6, zapewnia większą przepustowość i szybkość komunikacji? Piszemy także o zaletach modelu multicloud, który zyskuje coraz większą popularność.

Zapraszamy do lektury!

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200