Nowe wersje systemów CRM

Firma Connect Distribution wprowadziła na rynek polski dwie nowe wersje systemów CRM - GoldMine 5.7 i recentCRM 1.7.

Firma Connect Distribution wprowadziła na rynek polski dwie nowe wersje systemów CRM - GoldMine 5.7 i recentCRM 1.7.

GoldMine 5.7 to system dla małych i średnich przedsiębiorstw, oferujący możliwości dostępne zazwyczaj w rozwiązaniach korporacyjnych i dla dużych przedsiębiorstw. Jego moduł - Sales Forecasting - zawiera raporty pozwalające na planowanie i prognozowanie wyników sprzedaży na podstawie zebranych danych.

Zobacz również:

  • Microsoft prezentuje Viva Sales - inteligentny dodatek do CRM
  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • Uprawnienia na Androidzie - jak złączyć bezpieczeństwo z wygodą

Opcja Instant Data Capture umożliwia wprowadzanie danych do systemu wprost ze strony WWW - np. zgłoszenia potencjalnych klientów, zainteresowanych produktami. Informacje są automatycznie identyfikowane i indeksowane. Moduł E-mail Center daje możliwość ustanowienia spersonalizowanych reguł przekazywania wiadomości poczty elektronicznej - wiadomości o określonej treści są automatycznie przekazywane do pracowników o odpowiednich kompetencjach. Z kolei moduł E-Mail Center daje możliwość zsynchronizowania kontaktów, zadań oraz kalendarza z MS Outlook.

GoldMine umożliwia śledzenia przychodów ze sprzedaży poszczególnych produktów w powiązaniu z akcjami marketingowymi i może być zsynchronizowany z komputerami naręcznymi Palm lub Windows CE.

Drugi z programów, recentCRM 1.7, przeznaczony jest dla firm o dowolnym profilu działalności. System pozwala na automatyzację i synchronizację pracy działów handlowych i marketingowych poprzez gromadzenie i przetwarzanie informacji o kliencie, historii kontaktów, zadań oraz aktualnie prowadzonych i zamkniętych kontraktach. System zawiera funkcje CRM najczęściej wykorzystywane przez małe i średnie firmy.

recentCRM jest oferowany w trzech wersjach: Personal Edition (1 użytkownik), SmallOffice (5) i Enterprise - skalowalny od 6 użytkowników. System pracuje na platformie Win NT/2000 Professional.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200