Nowe wersje Sybase Unwired Accelerator i Orchestrator

Sybase udostępniła nowe wersje rozwiązań mobilnych i integracyjnych: Unwired Accelerator 7.0 i Unwired Orchestrator 5.0. Zmiany dotyczą m.in. możliwości tworzenia aplikacji w architekturze SOA.

Unwired Accelerator umożliwia tworzenie portalu korporacyjnego z dostępem z urządzeń mobilnych (laptopów, palmtopów, PDA). Pozwala na integrację i prezentację, na tych urządzeniach, danych pochodzących z kluczowych systemów firmy. Unwired Accelerator przyspiesza tworzenie portletów i na bieżąco aktualizuje dane i udostępnia je na urządzeniu mobilnym.

W nowej wersji usprawniono współpracę z systemem SAP, ułatwiając rozwijanie aplikacji na urządzenia przenośne. UA zapewnia również współpracę z Business Objects pozwalając na dostęp do raportów z systemu Business Intelligence na urządzeniach naręcznych. Sybase przygotował również Unwired Accelerator do współpracy z oprogramowaniem Remedy do zarządzania działalnością serwisową.

Unwired Orchestrator 5.0 jest platformą integracyjną umożliwiającą łączenie rozproszonych aplikacji w przedsiębiorstwie. Ułatwia dostęp do danych zgromadzonych w systemach ERP czy CRM. Wykorzystuje architekturę SOA (Service Oriented Architecture) pozwalającą na traktowanie aplikacje jako punktów świadczących określone usługi dla biznesu.

Nowe funkcje to m.in.: pełna integracja z Sybase Workspace - środowiskiem developerskim opartym o Eclipse, nowy motor obsługi procesów biznesowych zgodny z J2EE, możliwość tworzenia aplikacji Java w oparciu o standard BPEL4WS (Business Process Execution Language for Web Service), zintegrowane wsparcie w zakresie dostępu do baz danych, ftp, poczty elektronicznej, Web Services, EJB (Enterprise Java Beans), JMS (Java Message Service).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200