Nowe telefony Topcom do Skype

Firma Topcom wprowadziła na polski rynek nowe modele telefonów internetowych certyfikowanych przez Skype. Za ich pomocą można uzyskać połączenie zarówno poprzez Skype'a czy inny komunikator internetowy, jak i dzwonić do abonentów sieci konwencjonalnych.

Telefon bezprzewodowy DECT Butler 4012 USB VoIP posiada podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD, dzwonki polifoniczne oraz listę adresową Skype'a. Małe i proste w obsłudze telefony USB Webtalker 100 i Webtalker 200 umożliwiają uzyskiwanie połączeń zarówno pomiędzy użytkownikami Skype'a, innych komunikatorów, jak i dzwonienie na numery sieci PSTN. Webtalker 200 posiada wyświetlacz z dostępną listą adresową.

Nowe telefony Topcom do Skype

Telefon VoIP Topcom Butler 4012 USB

Butler 4012 USB VoIP - poprzez podłączenie go do standardowej sieci PSTN oraz do komputera poprzez USB umożliwia bezprzewodową rozmowę w sieci PSTN/Internet. Na wyświetlaczu użytkownik może obejrzeć listę adresową i sprawdzić, który z przyjaciół jest aktualnie dostępny, bez konieczności siedzenia przed komputerem. Dodatkową funkcją jest rozróżnienie dzwonków dla połączeń internetowych jak i z sieci PSTN. Telefon posiada wbudowany zestaw głośnomówiący.

Webtalker 100 / Webtalker 200 to małe telefony internetowe USB dla osób korzystających z połączeń internetowych.Możliwość dzwonienia na numery sieci tradycyjnej PSTN czyni z tych telefonów alternatywę dla sieci stacjonarnych. Model Webtalker 200 posiada wbudowany wyświetlacz z dostępną listą adresową.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200