Nowe taryfy Netii

Netia wprowadza nowe opłaty za połączenia w systemie analogowym oraz ISDN.

Dla klientów korzystających z linii analogowych zostały przygotowane trzy pakiety taryfowe. W taryfie "spokojnej" abonament będzie kosztował 19 zł netto, "praktycznej" - 30 zł netto, a "rozmownej" - 40 zł netto. Użytkownicy linii ISDN będą mieli do wyboru dwa pakiety w zależności od ilości łączy - "wszechstronny" (dostęp podstawowy 2B+D) za 46 zł netto lub "profesjonalny" (dostęp pierwotny 30B+D) za 700 zł netto.

Pakiety różnią się wysokością abonamentu oraz kosztami rozmów lokalnych. Przez cały tydzień pomiędzy godz.8.00 a 18.00 za połączenia lokalne w taryfie "spokojna" abonent płaci za 3 minuty 57 gr, w "praktycznej" - 30 gr a "rozmownej" - 25 gr. Po godzinie 18. impuls naliczany jest co 6 minut. Pozostałe opłaty (za połączenia międzystrefowe, międzynarodowe, do sieci komórkowych i z Internetem) będą jednakowe we wszystkich pakietach. Opłaty za wszystkie połączenia oprócz połączeń lokalnych i do Internetu będą naliczane za każdą rozpoczętą minutę. "Jedynym celem wprowadzenia nowych taryf jest zaoferowanie klientom Netii bardziej przejrzystego i zunifikowanego systemu opłat" - wyjaśnia Małgorzata Brańska z biura prasowego Netii.

Zobacz również:

Od dzisiaj Netia oferuje swoim nowym klientom wyłącznie nowe pakiety. Dotychczasowi klienci mogą pozostać przy wybranych przez nich taryfach zielonej, niebieskiej, promocyjnej lub zmienić taryfy na jeden z nowych pakietów.


TOP 200