Nowe systemy zarządzania dokumentami Nashuatec 2205 i 2705

Euroimpex S.A. wprowadza do sprzedaży nową serię średnionakładowych systemów zarządzania dokumentami Nashuatec 2205 i Nashuatec 2705.

Euroimpex S.A. wprowadza do sprzedaży nową serię średnionakładowych systemów zarządzania dokumentami Nashuatec 2205 i Nashuatec 2705.

Rozwiązania bazujące na technologii Next Generation Technology stanowią cyfrową platformę sprzętową Total Office Management – office consultingu, który optymalizuje procesy zarządzania przepływem dokumentów w organizacji.

Zobacz również:

Nashuatec 2205 i 2705 są kolejnymi systemami – po dwóch seriach Nashuatec 1505/1805 i Nashuatec 3525/4525 – zaprojektowanymi według założeń Next Generation Technology. Pracują jako centra zarządzania przepływem dokumentów w departamentach, grupach roboczych oraz firmach średniej wielkości. Systemy oferują m.in. takie opcje jak zarządzanie drukiem i skanowaniem w sieci, zdalne monitorowanie urządzeń oraz wewnętrzny serwer dokumentów, dzięki któremu z poziomu panelu LCD urządzenia lub z dowolnego komputera w sieci można edytować, dystrybuować i drukować na żądanie dokumenty stworzone na komputerze, dokumenty kopiowane, drukowane, skanowane oraz dokumenty faksowe.

"Systemy Nashuatec 2205 i 2705 są wyposażone w nową, zintegrowaną płytę kontrolera, która wyklucza potrzebę instalowania oddzielnych interfejsów serwera druku, skanowania oraz faksowania, a otwarta architektura urządzeń oraz oprogramowania umożliwia zintegrowanie systemów z każdym środowiskiem w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb" – mówi Dariusz Kędziora – Dyrektor Handlowy SA.

Druk odbywa się z szybkością 22 lub 27 stron A4 na minutę, a skanowanie – z wykorzystaniem automatycznego podajnika dokumentów – w tempie 42 stron na minutę z rozdzielczością 600 dpi. Systemy mogą być wyposażone w interfejsy Ethernet i FireWire. Obsługują języki PCL, RPCS oraz Adobe PostScript 3 (opcja). W standardzie urządzenia są wyposażone w 32 MB pamięci RAM dla procesów kopiowania i 96 MB dla zadań drukowania, którą można rozszerzyć o dysk twardy 6 GB. Wraz z urządzeniem dostarczane jest oprogramowanie optymalizujące procesy pracy: Nashuatec SmartNet Monitor – do zarządzania urządzeniami i wydrukami w sieci, ScanRouter – do skanowania i dystrybucji dokumentów w sieci, PC-Fax – do zarządzania komunikacją faksową oraz Nashuatec DeskTop Binder – do elektronicznej archiwizacji, zarządzania przepływem oraz do edycji dokumentów.

W najbliższych miesiącach można się spodziewać wprowadzenia trzeciego systemu tej serii o symbolu Nashuatec 3205, który będzie drukował z szybkością 32 stron na minutę.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia nie jest na razie znana.

Więcej informacji:

Euroimpex S.A.

tel. 0-71 78-48-138


TOP 200