Nowe skanery Musteka

W firmie Veracomp jest już dostępny najnowszy skaner Mustek BearPaw 4800 TA PRO z pakietem Mustek Assistance - zwiastun nowej rodziny skanerów tej firmy.

Nowe skanery Musteka

Dystrybutor oferuje je z dodatkowym oprogramowaniem do edycji grafiki i rozpoznawania tekstu, gwarancją szybkiej pomocy technicznej online oraz 2-letniej naprawy serwisowej w systemie "door-to-door". Całość nazwano Mustek Assistance.

Skanery z serii Mustek [email protected] TA PRO posiadają wbudowaną przystawkę do skanowania slajdów oraz komunikują się z komputerem przez szybki interfejs USB 2.0.

Pierwszy z nowych modeli - [email protected] 4800 TA PRO, umożliwia osiągnięcie rozdzielczości interpolowanej 19200 dpi, przy maksymalnej rozdzielczości optycznej 2400x4800 dpi. Potrafi skanować z 48-bitową głębią kolorów.

Podobnie jak wszystkie urządzenia z serii [email protected], także i najnowszy model posiada charakterystyczny, przypominający niedźwiedzią łapę, panel z pięcioma przyciskami, które uaktywniają funkcje skanowania, kopiowania, wysyłania faksu i poczty elektronicznej.

Do każdego skanera producent dołącza pełną wersję programów FineReader 4.0 oraz PhotoExpress 3.0. Polskim użytkownikom skanerów Mustek, Veracomp zapewnia dodatkowo pełną wersję oprogramowania FineReader 5.0 Sprint i Picture Publisher 9.0 oraz kilkadziesiąt innych programów w wersji testowej i shareware.

Mustek [email protected] 4800 TA – kosztuje 950 zł. Jest to sugerowana cena detaliczna brutto.

Lista autoryzowanych salonów zajmujących się sprzedażą skanerów Musteka znajduje się na stronie http://www.mustek.com.pl


TOP 200