Nowe serwisy internetowe

Konto osobiste jest nowym produktem Raiffeisen Bank Polska SA dla klientów indywidualnych. Zadaniem e-point SA było opracowanie jego internetowego wizerunku.

Konto osobiste jest nowym produktem Raiffeisen Bank Polska SA dla klientów indywidualnych. Zadaniem e-point SA było opracowanie jego internetowego wizerunku.

Strony konta osobistego zawierają pełną informację o koncie i związanych z nim usługach. Zespół e-point S.A. zbudował i udostępnił także formularz pozwalający na otwarcie rachunku przez Internet. Formularz wysyłany jest bezpiecznym protokołem SSL do centrali, można go także wydrukować i wysłać pocztą tradycyjną. Dzięki temu czas poświęcony na otwarcie konta osobistego skrócony jest do minimum i nie wymaga wizyty w oddziale.

Serwis konta osobistego tworzy jeden z najważniejszych kanałów dystrybucyjnych Banku. Jest on kolejnym projektem wdrożonym dla Raiffeisen Bank Polska – firma e-point SA zbudowała także serwis korporacyjny Banku oraz serwisy jego produktów: konta lokacyjnego i pakietu R-Profit.

Firma eCard SA podpisała umowę o współpracy z EnterNet, znaną z prowadzenia serwisu readresacji i aliasingu PRV.PL (www.prv.pl).

Umowa obowiązująca od 1 lutego 2001 r. dotyczy obsługi elektronicznych płatności kartami kredytowymi. EnterNet będzie korzystał z technologii dostarczonej przez eCard we wszystkich tworzonych przez siebie serwisach.

Pierwszym serwisem EnterNetu wykorzystującym technologię eCardu będzie serwis site.pl (rejestracja domen internetowych), którego uruchomienie jest planowane na 25 lutego.

EnterNet kończy pracę nad nową platformą e-commerce, która również zostanie zintegrowana z systemem eCardu. Firma chce, by była to największa i najłatwiej dostępna platforma e-commerce w Polsce. Z pewnymi ograniczeniami zostanie ona zaproponowana dotychczasowym użytkownikom serwisu PRV.PL.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200