Nowe rozwiązania holenderskiego Baana

Baan, po raz pierwszy od czasu przejęcia go przez brytyjskiego Invensysa, zaprezentował nowy produkt - internetowy zestaw aplikacji i usług wspomagających zarządzanie iBaan Portal.

Holenderski Baan, po raz pierwszy od czasu przejęcia go przez brytyjskiego Invensysa, zaprezentował nowy produkt - internetowy zestaw aplikacji i usług wspomagających zarządzanie.

Zestaw aplikacji bazuje na rozwiązaniu iBaan Portal, internetowym serwisie korporacyjnym, pozwalającym na uzyskanie dostępu z jednego miejsca do różnych zasobów informacyjnych, aplikacji i procesów biznesowych przedsiębiorstwa.

Zobacz również:

  • Salesforce otrzyma nowe algorytmy napędzane AI
  • Pierwsza aplikacja stworzona przez ChatGPT trafia do AppStore

Wśród nowych aplikacji znalazły się: iBaan OpenWorld - oprogramowanie pozwalające na integrację wykorzystywanych w firmie aplikacji z rozwiązaniami graficznej prezentacji danych w Internecie, iBaan Collaboration - rozwiązanie wspomagające rekonfigurację aplikacji biznesowych do zmieniających się warunków rynkowych, iBaan Webtop - rozwiązanie zapewniające dostęp do danych iBaanERP 5 za pomocą standardowej przeglądarki internetowej, iBaan Solutions - zestaw aplikacji do prowadzenia działalności elektronicznej, zapewniających obsługę online klientów firmy, obsługę transakcji branżowych i łańcucha dostaw.

Pod koniec ub.r. Invensys poinformował, że zamierza zamienić rozwiązania znane jako BaanFrontOffice w zestaw internetowych aplikacji. Jednocześnie zapowiedział wycofanie się z rozwijania dwóch produktów Baana wspomagających obsługę klientów - narzędzia Matrix i Classys.

***

Invensys finalizuje przejęcie Baana

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200