Nowe przenośne odtwarzacze Packard Bell

Fresh i Eclipse to oznaczenia nowych przenośnych odtwarzaczy, które pojawiły się w ofercie firmy Packard Bell. Pierwszy radzi sobie z plikami muzycznymi, natomiast drugi pozwala dodatkowo na oglądanie filmów.

Nowe przenośne odtwarzacze Packard Bell

Fresh

Fresh to przenośny odtwarzacz muzyczny (MP3, WMA) wyposażony w podświetlany na niebiesko niewielki wyświetlacz oraz 1 lub 2 GB wewnętrznej pamięci flash. Urządzenie waży niespełna 24 gramy i oferuje korektor z pięcioma ustawieniami oraz wbudowany tuner FM. W jego środku znalazło się miejsce na jedną baterię typu AAA, która powinna wystarczyć na 12 godzin słuchania muzyki. Sprzęt może być również wykorzystany jako przenośna pamięć USB.

Nowe przenośne odtwarzacze Packard Bell

Eclipse

Eclipse w odróżnieniu od poprzednika to odtwarzacz multimedialny pozwalający na obsługę plików muzycznych (MP3, WMA i WAV) oraz wideo (MP4, WMV i XviD). Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i srebrnej), charakteryzuje się 12-milimetrową grubością oraz pozwala na zapisanie 2, 4 lub 8 GB danych. Użytkownik otrzymała do dyspozycji 2,2-calowy wyświetlacz TFT LCD (65 tysięcy kolorów), akumulator Li-ion (zapewnia do 22 godzin słuchania muzyki), tuner FM oraz korektor z sześcioma ustawieniami (normal, rock, classical, pop, jazz i extra bass). Nowość może również pełnić funkcję dyktafonu oraz pozwala na skorzystanie z preinstalowanych gier.

Wedle niepotwierdzonych informacji Fresh będzie kosztował 30/40 euro (1GB/2GB). Niestety cena modelu Eclipse nie została podana.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200